WhatsApp
İnstagram
Telefon
AKSOY İŞİTME CİHAZLARI RANDEVU SİSTEMİ Şimdi bir Muayene Randevusu oluşturmak için TIKLAYIN !

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi

Aksoy İşitme Cihazları 2013 yılından bu yana sektördeki tecrübesi, uzman kadrosu ve ileri teknolojileri müşterilerine en hızlı bir şekilde ulaştırma becerisi ile işitme cihazı kullanıcılarının yaşam kalitelerini arttırmayı amaçlamaktadır.

İşitme sorunun doğru tespiti, kişiye özel çözümlerin sunulması, satış sonrası desteği ve güler yüzlü hizmet anlayışı güven ve huzur ile firmamız alanında öncü olmayı sürdürmektedir.

 

İşitme cihazı ürün yelpazesinde tüm dünyanın üstünlüklerini kabul ettiği  Siemens ve Signia, Oticon, Hansaton, Sonic, Rexton  markalarıyla, en iyi kalite-en uygun fiyat anlayışını sizlere sunarak müşteri memnuniyetini öncelik vermekteyiz.

 

Merkezlerimizde, tüm odyolojik tetkik ve işitme cihazı uygulamalarını en yeni teknolojileri kullanarak gerçekleştirmekteyiz. Bununla birlikte, işitme cihazı aksesuar satışı, kulak kalıbı, işitme cihazı tamir, bakım ve montaj hizmeti de vermekteyiz.

 

Silivri ve İstanbul bölgesinde Çocuk hastalar için Pediyatrik hizmeti ve Tinnitus Çınlama şikayeti olan hastalarımızın hassasiyetle takipleri ve en uygun cihazların uygulanması hususunda öncülük etmek genel prensiplerimiz aradındadır.

 

İstanbul’da Silivride Merkez ve Hastane şubemizle, işitme ile ilgili ihtiyaç ve beklentilerinize en iyi şekilde cevap vermek için hizmetinizdeyiz.