Cihaz Satışı ve Uygulama

Daha iyi duymak mümkün

İşitme cihazları öncelikle işitme kaybı seviyenize sonra da yaşam tarzınız ile isteklerinize uygun olmalıdır. Bizleri seçerek, doğru işitme cihazlarını, doğru ayarı ve satış sonrası hizmetleri seçmiş olursunuz. Konusunda yetkin işitme uzmanımız ile doğru işitme cihazına birlikte karar verir, doğru ayarı yaptırır ve 2 yıl garanti ile satış sonrası desteğimizden faydalanırsınız.

Aksoy  İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi İşletmenin amacı anlama ve duyma problemi yaşayan insanların çözüm odağı olmaktır.

Alanında eğitim almış uzman odyometristerle çalışan firmada işitme cihazı ayarlarınızı ve işitme tetkiklerinizi gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

Aksoy  işitme Cihazları Satış Ve Uygulama Merkezi SIMENS - SIGNIA, REXTON , OTICON, HANSATON, ANATON, SONIC bayisidir.

Görünmez, kulak içi ya da kulak arkası işitme cihazı ile kişinin isteğine bağlı tasarımlarda birçok renk alternatifi bulunmaktadır.

İşitme cihazı pili, ileri teknoloji bakım setleri ve aksesuar seçenekleri ile Duymer ihtiyacınız olan her parça için yanınızda.

Üstelik sunduğumuz ücretsiz evde hizmet ile hem cihazınızı gün içerisinde ayağınıza getiriyor hem de ihtiyaç duyduğunuz ayarlamaları yapıyoruz.